بیست و سومین همایش ارتوپدی
دانشگاه علوم پزشکی تهران

همزمان با

دهمین همایش سالانه
انجمن ارتوپدی حوادث و صدمات اندامها و ستون فقرات

موضوع: تکنیکهای جراحی ارتوپدی

زمان: 12 الی 14 آذر 93
محل برگزاری: تهران، بیمارستان امام خمینی(ره)، تالار امام

گروه ارتوپدی دانشگاه علوم پزشکی تهران به منظور ارج نهادن به مقام علمی و اخلاقی آقای دکتر جواد پرویزی استاد دانشگاه توماس جفرسون آمریکا و استاد انتخابی دانشگاه علوم پزشکی تهران از سال 1391 همزمان با حضور ایشان در کنگره سالیانه دانشگاه علوم پزشکی تهران نخستین جایزه دکتر پرویزی(Dr Parvizi`s Award ) را به بهترین پایان نامه رزیدنتی در سطح کشور اعطا نمود که شامل جایزه نقدی یک دوره اشتراک مجله JBJS از طرف انجمن ارتوپدی یک دوره فلوشیپ 6 ماه در دانشگاه توماس جفرسون با دکتر پرویزی بود.

امسال نیز این جایزه به بهترین پایان نامه رزیدنتی سال 1392 اعطاء خواهد شد. از کلیه رزیدنتهای محترم ارتوپدی که در سال جاری از پایان نامه خود دفاع کرده و به جمع همکاران ما پیوسته اند، خواهشمند است در صورت تمایل به شرکت در رقابت مذکور، از طریق سایت ثبت نام و پایان نامه خود را آپلود نمایند.

نحوه داوری:
کلیه پایان نامه ها برای همکاران منتخب از ده دانشگاه مختلف کشور (تهران،ایران، بهشتی، کرمان، اصفهان، شیراز، یزد، مشهد، رشت، بابل) فرستاده شده و همکاران بر اساس فرم ها به هر پایان نامه امتیاز می دهند. امتیازها در پایان با یکدیگر جمع شده و سه پایان نامه برتر معرفی و به پایان نامه برتر جایزه دکتر پرویزی اعطاء خواهد شد.

دانلود فایل: سیستم امتیازدهی و داوری پایان نامه ها

جهت ارسال پایان نامه اینجا کلیک کنید

 

دکتر سیدمحمدجواد مرتضوی
دبیر کمیته جایزه دکتر پرویزی

دبیرخانه کنگره

آدرس:

تهران، شهرک غرب، بیمارستان آتیه،

طبقه هفتم، دفتر انجمن پوتا

 

تلفن:

88367178

 

ایمیل:
info@orthoseminar.ir

محل برگزاری

تهران، بیمارستان امام خمینی (ره)، تالار امام

Copyright 2012 POTA